Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.antalyameyvecisi.com isimli sitemize (“Sitemiz”) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve diğer hususlarda aşağıda kuralları açıklanan Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve sitemizde yapılan işlemlerin güvenliği hususunda gerekli önlemler, bilgi ve işlemin niteliğine göre; Başaranoğlu Meyvecilik Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşları tarafından sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Kredi/ Banka kartı ile yapılan işlemler ve onaylar, tarafımızın dahli olmaksızın, ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşları tarafından online olarak, sizlerin aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi/ Banka kartı şifresi gibi benzeri bilgiler antalyameyvecisi.com tarafında görülmemektedir ve kaydedilmemektedir).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik için, ürün/hizmet satın alımı için ve bilgilerini güncelleme için sisteme girmiş bulunduğu bilgiler, özellikle kredi ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize/Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü şekilde ve sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kurum ve kuruluşlara karşı açıklanabilir. Ayrıca üyelerimizin; üyelikleri esnasında ve/veya alışverişleri sırasında vermiş bulundukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin antalyameyvecisi.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi ve satımı, ürün ve hizmet ücret-masraf tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.antalyameyvecisi.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde ve yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı vermesi durumunda yapılan kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik ve güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerli olacaktır. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sonucu oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan antalyameyvecisi.com sorumlu değildir.
  • Bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile veya antalyameyvecisi.com internet sitesinden tarafımıza danışabilirsiniz.

Genel İlkeler

  • antalyameyvecisi.com üzerinden satın alınan ürünler sadece www.antalyameyvecisi.com’a iade edilebilir.
  • Müşterilerimize gönderdiğimiz ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durumun görülmesi halinde, ambalaj tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek antalyameyvecisi.com a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Ürünlerimizde iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan ürün  miktarı kadar ürün müşteriye tekrar gönderilecektir.
  • antalyameyvecisi.com üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi/banka kartıyla yapılmaktadır.
  • antalyameyvecisi.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
  • antalyameyvecisi.com üzerinden alışverişlerinizde her işlem yaptığınız esnada göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu ve satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.